سجادی خبرداد:عملیات اجرایی ادامه باند دوم محور طبس_یزد

[ad_1]

هودر:سجادی معاون مدیر کل و سرپرست اداره راه و شهر سازی طبس خبر داد:
? عملیات اجرایی ادامه باند_دوم محور طبس_یزد به طول ۶ کیلومتر و ادامه باند #دوم محور طبس_اصفهان به طول ۱۳ کیلومتر با اعتباری بالغ بر یکصد و هفتاد میلیارد ریال به زودی آغاز میشود همچنین نقشه برداری دو بانده کردن ورودی های طبس در حال انجام میباشد .
?شنیدن اخبار مرتبط با #حوادث جاده ای دل هر انسانی را آزرده میسازد هر چند عوامل موثر بر وقوع این قبیل حوادث متعدد میباشد اما میطلبد ارگانهای مرتبط در جهت کاهش تلفات این حوادث گامهای اساسی بردارند
بی شک مردم طبس و مسافرانی که قصد عبور از حوزه راههای شهرستان طبس را دارند شایسته استفاده از با کیفیت ترین و ایمن ترین راهها میباشند در این زمینه از آنجاییکه بر اساس تغییرات درون سازمانی وظیفه احداث راههای جدید منجمله باندهای دوم در حوزه وظایف ادارات راه و شهر سازی واقع گردیده است، معاونت اداره کل و اداره راه و شهر سازی طبس  پیرو پیگیریهای ارزشمند جناب مهندس طلایی مقدم معاون محترم استاندار و فرماندار ویژه شهرستان طبس و با مدیریت و مساعدت اداره محترم کل راه و شهر سازی استان خراسان جنوبی بالاخص حوزه مدیریت محترم ساخت و توسعه راهها به عنوان متولی اصلی مباحث مرتبط با ساخت و توسعه راهها در راستای انجام وظایف ذاتی خود اقدام به مطالعه و نقشه برداری جهت دو بانده نمودن ورودی های طبس نموده است.
? همچنین در این زمینه قراردادهای اجرای ادامه باندهای دوم طبس – یزد و طبس – اصفهان توسط اداره کل محترم راه و شهر سازی منعقد گردیده است که به زودی عملیات اجرایی آن آغاز میشود. ?امیدواریم در سال جاری با نگاه ویژه مسئولین محترم شهرستان به این حوزه ضمن استفاده از ظرفیتهای کلیه ارگانهای ذی مدخل بالاخص اداره محترم راهداری و حمل و نقل جاده ای طبس  و دیهوک به عنوان متولی محوری ایمنی راهها و استفاده از ظرفیتهای ارزشمند کارشناسی و مدیریتی جناب مهندس کلانی و مهندس آخوندی گامهای ارزشمندی برداشته شود.
?شایسته است در این زمینه از تلاشهای ارزنده مدیر کل محترم راه و شهر سازی  جناب مهندس جعفری و مدیریت محترم ساخت و توسعه راهها در پیگیری اجرای پروژه های ملی اجرای باندهای دوم حوزه شهرستان طبس و همراهی و پیگیری ارزشمند مهندس #طلایی مقدم معاون محترم استاندار و فرماندار ویژه شهرستان طبس و جناب دکتر #امی_حسنخانی نماینده محترم مردم شریف شهرستانهای طبس فردوس بشرویه و سرایان در مجلس شورای اسلامی تقدیر و تشکر نماییم.

[ad_2]

لینک منبع

دسته‌هادسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *