سجادی: در سال اقتصاد مقاومتی، تولید – اشتغال؛ توجه بیشتر به صیانت از نیروی کار و سلامت کارگران از اولویتهای کاری مرکز بهداشت است

[ad_1]

به گزارش پایگاه خبری هودر،رئیس مرکز بهداشت شهرستان طبس در جلسه آموزشی مسئولین بهداشت حرفه ای معادن و کارگاههای شهرستان با تاکید بر اهمیت نیروی کار در گسترش صنایع داخلی و نقش آن در تولید و خودکفایی کشور، به شعار سال ۹۶ که توسط مقام معظم رهبری تعیین شده اشاره کرد و تلاش برای حفظ سلامت کارگران را عاملی مؤثر در رسیدن به اهداف اقتصادی جامعه دانست.

سید حمید متولیان سجادی، مسئولین بهداشت حرفه ای معادن و کارگاهها را به جدیت در برنامه ریزی برای ارتقاء سلامت کارگران فراخواند. وی تأمین وسایل حفاظت فردی و ایجاد محیط ایمن و بهداشتی را از مسئولیتهای کارفرما و استفاده صحیح از امکانات را از وظایف کارگران برشمرد و نظارت بر اجرای صحیح دستورالعملها را رسالت کارشناسان بهداشت حرفه ای عنوان کرد.

در این جلسه که به منظور بازآموزی مسئولین بهداشت حرفه ای معادن و کارگاهها و تبیین شعار روز جهانی بهداشت حرفه ای با عنوان «محیط کار ایمن و سالم در گرو بهینه سازی اطلاعات ایمنی و سلامت کار» برگزار شد، زیتونی و عباسی، کارشناسان بهداشت حرفه ای مرکز بهداشت مطالب آموزشی مرتبط را به مدت ۴ ساعت برای حاضران بیان نمودند.

IMG_20170709_002145

IMG_20170709_002141

 

[ad_2]

لینک منبع

دسته‌هادسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *